Panadol advance caplet 500 mg 20 tabletten.
Panadol 500 mg, Filmomhulde Tabletten (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar. Bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie. Makkelijke door te slikken door de vorm en filmomhulling van de tablet. Het actieve bestandsdeel is Paracetamol.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Panadol Junior zetpillen 125 mg voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaar 10 stuks.
Panadol Junior Zetpillen 125 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. Jonge kinderen die last hebben van pijn of koorts, vinden het soms moeilijk om een geneesmiddel te slikken. En wanneer kinderen overgeven, kan er twijfel zijn over de hoeveelheid werkzame stof die uw kind heeft binnengekregen. Doordat Panadol Junior Zetpillen via de anus worden toegediend, kunnen deze ongemakken worden omzeild.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Panadol Junior zetpillen 250 mg voor kinderen vanaf 1 jaar tot 6 jaar 10 stuks.
Panadol Junior Zetpillen 250 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 1 tot 6 jaar. Het actieve bestandsdeel is paracetamol.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Panadol Junior zetpillen 500 mg voor kinderen van 6 jaar tot 12 jaar 10 stuks.
Panadol Junior Zetpillen 500 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen vanaf 6 jaar. Het actieve bestandsdeel is paracetamol. Kinderen die last hebben van pijn of koorts, vinden het soms moeilijk om een geneesmiddel te slikken. En wanneer kinderen overgeven, kan er twijfel zijn over de hoeveelheid werkzame stof die uw kind heeft binnengekregen. Doordat Panadol Junior Zetpillen via de anus worden toegediend, kunnen deze ongemakken worden omzeild.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Panadol Plus 500 mg 24 gladde tabletten.
Bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting of vaccinatie. De werkzame stoffen in Panadol plus zijn paracetamol (500mg) en coffeïne (65mg). Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Makkelijke door te slikken door de vorm en filmomhulling van de tablet. De actieve bestandsdelen zijn paracetamol en coffeïne.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Panadol Plus 500 mg 48 gladde tabletten.
Panadol Plus Gladde Tablet, Filmomhulde Tabletten (Paracetamol, Coffeïne) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie. Makkelijke door te slikken door de vorm en filmomhulling van de tablet. De actieve bestandsdelen zijn paracetamol en coffeïne.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Panadol Zapp 500 mg 20 tabletten.
Panadol Zapp 500 mg, Filmomhulde Tabletten (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie. Makkelijke door te slikken door de vorm en filmomhulling van de tablet. Wordt 2x sneller opgenomen dan normale paracetamol tabletten. Het actieve bestandsdeel is Paracetamol. Nieuwe formulatie: Zonder conserveringsmiddelen
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Prevalin Cetirizine allerstop 21 tabletten.
Deze verpakking van Prevalin Allerstop bevat 21 filmomhulde tabletten met 10 mg Cetirizine. Je gebruikt Prevalin Allerstop bij overgevoeligheidsreacties zoals hooikoorts of vergelijkbare allergische reacties. Het effect wordt binnen 2 uur bereikt en werkt tenminste 24 uur door.
Prevalin Allerstop zijn geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar. Prevalin Allerstop tabletten tegen allergie behoort tot de antihistaminica en bevat de werkzame stof cetirizinedihydrochloride (Cetirizine).
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Prevalin Direct neusspray 20 ml.
Prevalin Direct werkt snel en effectief bij hooikoorts. Het werkt volledig na 3 minuten. De effectieve formule maakt de neus vrij van pollen en vormt een ondoordringbare micro-gel barrière op het neusslijmvlies. Die voorkomt dat allergenen een allergische reactie veroorzaken. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Prevalin Direct plus neusspray 20 ml.
Prevalin Direct Plus 2 in 1 is een neusspray met een dubbele beschermende werking bij allergie. Prevalin Direct Plus 2 in 1 behandelt, beschermt en vermindert de gevoeligheid voor allergenen binnen 3 minuten. Te gebruiken bij de gevolgen van hooikoorts, huisstofmijt & dierenallergie zoals niezen, loopneus, verstopte neus, jeukende of tranende ogen. Niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.
Let op dit is een medisch hulpmiddel:
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing van dit product. De gebruiksaanwijzing bevat belangrijke informatie met betrekking tot hoe je een product moet gebruiken en/of doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen. De maximale bestelhoeveelheid is 3 stuks per product.
Prevalin Neusspray bij hooikoorts 15 ml.
Prevalin Neusspray voor als je last hebt van een loopneus, verstopte neus of niesbuien. De neusspray werkt lokaal in de neus en zorgt ervoor dat het vrijkomen van histamine wordt geremd waardoor er geen hooikoorts klachten optreden.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Prevalin Oogdruppels bij hooikoorts 10 ml.
Prevalin Oogdruppels voor als je last hebt van tranende, jeukende, branderige of rode ogen. Prevalin Oogdruppels leggen een beschermend laagje aan in de ogen waardoor hooikoortsklachten worden tegengegaan.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Reactine 10 mg 21 tabletten.
Reactine Anti Histaminicum is een middel tegen allergie op basis van cetirizine. Het wordt gebruikt bij verschillende vormen van allergie, zoals hooikoorts, langdurig ontstoken neusslijmvlies, ontstoken ogen door allergie, netelroos en jeuk. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 6 jaar.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Reactine 10 mg 7 tabletten.
Reactine Anti Histaminicum is een middel tegen allergie op basis van cetirizine. Het wordt gebruikt bij verschillende vormen van allergie, zoals hooikoorts, langdurig ontstoken neusslijmvlies, ontstoken ogen door allergie, netelroos en jeuk. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 6 jaar.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Rennie Anijs 24 tabletten.
Rennie Anijs kauwtabletten met anijssmaak zetten overtollig maagzuur snel en effectief om in water en andere lichaamseigen stoffen.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Rennie Pepermunt 24 tabletten.
Rennie Pepermunt kauwtabletten zetten overtollig maagzuur snel en effectief om in water en andere lichaamseigen stoffen.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Rennie Pepermunt 48 tabletten.
Rennie Pepermunt kauwtabletten zetten overtollig maagzuur snel en effectief om in water en andere lichaamseigen stoffen.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Rennie Pepermunt 96 stuks.
Rennie Pepermunt kauwtabletten zetten overtollig maagzuur snel en effectief om in water en andere lichaamseigen stoffen.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Rennie Sinaasappel 36 tabletten.
Rennie Sinaasappel kauwtabletten met friszoete sinaasappelsmaak zetten overtollig maagzuur snel en effectief om in water en andere lichaamseigen stoffen.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Rennie Suikervrij 36 stuks.
Rennie Suikervrij kauwtabletten met frisse spearmint smaak zetten overtollig maagzuur snel en effectief om in water en andere lichaamseigen stoffen.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Similasan Hooikoorts oogdruppels 10 ml.
Similasan Oogdruppels hooikoorts is ontwikkeld om de ogen te bevochtigen en daardoor het ongemak van jeukende, geïrriteerde ogen te verlichten. De steriele oogdruppels bevochtigen de jeukende, geïrriteerde ogen en werken zo kalmerend, verzachtend en verkoelend.
Similasan Rode ogen oogdruppels 10 ml.
De Similasan Rode Ogen Oogdruppels zijn natuurlijke oogdruppels voor de behandeling van rode ogen als gevolg van o.a bindvliesontsteking. Similasan Rode ogen oogdruppels bevochtigt en kalmeert vermoeide en branderige ogen. Het bevat Euphrasia officinalis en Viola Tricolor en is 90 dagen houdbaar na opening. Ook geschikt voor lensdragers.
Thermacare Warmtekompressen voor rugpijn verlichting 2 stuks.
ThermaCare Warmte Kompressen Rugpijnverlichting zijn ideale, zelf verwarmende kompressen om pijn aan de rug en schouders effectief te verlichten. Deze pijn kan ontstaan door bijvoorbeeld spierspanning, verrekking, stijfheid, verstuiking of artrose. De ThermaCare Warmte Kompressen werken tot wel 8 uur lang en kan daardoor diep in het lichaam trekken. De vorm van het kompres sluit perfect aan bij de rug waardoor precies die plek van het lichaam wordt bereikt waar de pijn zit. Doordat de spieren ontspannen wordt de bloedsomloop verbetert en worden afvalstoffen afgevoerd. Bovendien is het kompres zo dun dat u het gemakkelijk en discreet onder normale kleding kunt dragen en heeft een perfecte draagcomfort door de huidvriendelijke stretchstof.
Trachitol suikervrij 20 zuigtabletten.
Trachitol is een snelle pijnstiller bij beginnende keelpijn. Trachitol heeft een 2-voudige werking, het bevat een pijnstillende stof en ook een antibacteriële stof. Je bent dus niet alleen snel van de pijn af, maar ook de groei van bacteriën wordt geremd. Trachitol is suikervrij.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.