Healthypharm Paracetamol caplet 500 mg 50 tabletten.
Healtypharm Paracetamol Caplet bevat 500 mg paracetamol en is een pijnstiller met een koortsverlagende werking bij milde tot matige pijn. Paracetamol 500 mg Caplet kun je gebruiken bij
Koorts, pijn bij griep, verkoudheid, pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Healthypharm Paracetamol zetpil 1000 mg 10 zetpillen.
Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke zetpil bevat 1000 mg paracetamol, Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Healthypharm Kinderparacetamol zetpil 120 mg 10 zetpillen.
Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke zetpil bevat 500 mg paracetamol Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaar.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Healthypharm Kinderparacetamol zetpil 240 mg 10 zetpillen.
De werkzame stof is paracetamol. Deze behoord tot de eenvoudige pijnstillers (= eenvoudige analgetica). U gebruikt paracetamol bij Koorts, Pijn en koorts bij griep en verkoudheid, Pijn en koorts na inenting (vaccinatie), Hoofdpijn, Kiespijn, Menstruatiepijn, Spierpijn, Lage rugpijn (o.a. Spit), Zenuwpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Healthypharm Paracetamol zetpil 500 mg 10 zetpillen.
Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke zetpil bevat 500 mg paracetamol Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. Voor kinderen vanaf 6 jaar.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Healthypharm Paracetamol zetpil 60 mg 10 zetpillen.
Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke zetpil bevat 500 mg paracetamol Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Healthypharm Thijmsiroop Suikervrij bevat een extract van de thijmplant. De suikervrije Thijmsiroop van Healtypharm is weldadig voor de keel en heeft een verzachtende invloed op de luchtwegen*. Deze thijmsiroop is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en volwassenen.
Suikervrij
Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en volwassenen
Bevat een extract van de thijmplant
*Gezondheidsclaim in afwachting van goedkeuring door de Europese Commissie
Healthypharm Valeriaan is een natuurlijk en plantaardig middel en bevat als werkstof het extract uit de valeriaanswortel. Valeriaanwortelextract heeft een ontspannende en rustgevende invloed op lichaam en geest en draagt bij aan een goede gezonde nachtrust.
Een voedingssupplement is geen vervanging voor een gevarieerde voeding. Voor het behoud van een goede gezondheid is een gezonde levensstijl en een gevarieerde, evenwichtige voeding van belang.
Mebendazol is een middel dat wormpjes kan doden. Het is werkzaam tegen infecties van aarsmaden, spoelwormen, zweep- en mijnwormen. Mebendazol doodt zowel wormen, larven als eieren. Wormkuurtabletten HTP Mebendazol 100 mg behoort tot de groep van geneesmiddelen die anthelmintica wordt genoemd.
Doodt zowel wormen, larven als eieren
Voor kinderen vanaf 2 jaar en voor volwassenen
Je mag Mebendazol gebruiken als je zwanger bent of borstvoeding geeft
Dosering en gebruik
Lees voor de juiste doseringen de bijsluiter. Aanbevolen dosering niet overschrijden.
De onderstaande dosering geldt zowel voor kinderen vanaf 2 jaar als voor volwassenen. Er hoeft geen speciaal dieet of laxeermiddel te worden voorgeschreven. Indien de worminfectie gepaard gaat met diarree, dient men tegelijkertijd de verschijnselen hiervan te behandelen. Als meer gezinsleden wormpjes hebben, moeten alle gezinsleden een wormenkuur nemen.
Healthypharm Zwangerschapstest 1 test.
De Healthypharm Zwangerschapstest is meer dan 99% betrouwbaar vanaf de dag waarop de menstruatie had moeten beginnen. Bruikbaar vanaf vier dagen voordat u ongesteld moet worden.
Iberolax Laxeerpoeder 10 sachets.
Het medisch hulpmiddel Iberolax verzacht dat de stoelgang op natuurlijke wijze. Geschikt bij obstipatie (verstopping van de darmen) zoals af en toe optredende onregelmatige of harde stoelgang.
Let op dit is een medisch hulpmiddel:
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing van dit product. De gebruiksaanwijzing bevat belangrijke informatie met betrekking tot hoe je een product moet gebruiken en/of doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.
Iberolax Laxeer poeder 20 sachets.
Het medisch hulpmiddel Iberolax verzacht dat de stoelgang op natuurlijke wijze. Geschikt bij obstipatie (verstopping van de darmen) zoals af en toe optredende onregelmatige of harde stoelgang.
Let op dit is een medisch hulpmiddel:
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing van dit product. De gebruiksaanwijzing bevat belangrijke informatie met betrekking tot hoe je een product moet gebruiken en/of doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.
Isla Cassis 30 pastilles.
De Isla pastilles cassis hebben een lekkere fruitige cassismaak en bevatten de werkzame plantaardige stof: IJslands mos. Daarnaast bevatten de pastilles ook vitamine C. Isla pastilles verzorgen en beschermen de slijmvliezen in de mond en de keel. Je kunt het gebruiken bij irritaties als kriebel in de keel geïrriteerde stembanden, heesheid en een droge mond of keelholte. Bevat geen suiker en is geschikt voor volwassenen en kinderen van 4 jaar en ouder.
Let op dit is een medisch hulpmiddel:
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing bij dit product. De gebruiksaanwijzing bevat belangrijke informatie met betrekking tot doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.
Isla Junior aardbei 20 keelpastilles.
Speciaal voor kinderen vanaf 4 jaar is er nu Isla Junior met aardbeismaak. De keelpastilles verlichten de typische verkoudheids- en keelklachten zoals kriebelhoest en kortdurende heesheid, uitgedroogde slijmvliezen in de mond en keel (door een verstopte neus/beperkte neusademhaling) en hieruit voortkomende klachten als keelpijn en pijn bij het slikken. Isla Junior is speciaal op de smaak van kinderen afgestemd. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing.
Let op dit is een medisch hulpmiddel:
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing van dit product. De gebruiksaanwijzing bevat belangrijke informatie met betrekking tot hoe je een product moet gebruiken en/of doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.
Isla Medic acute citrus honing smaak 20 pastilles.
Isla Medic Acute Citrus-Honing Keelpastilles beschermen en verzachten bij verkoudheids- en keelklachten zoals kriebelhoest en kortdurende heesheid. Daarnaast ondersteunen de pastilles bij uitgedroogde slijmvliezen in je mond- en keelholte en irritaties aan je stembanden.
Let op dit is een medisch hulpmiddel:
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing van dit product. De gebruiksaanwijzing bevat belangrijke informatie met betrekking tot hoe je een product moet gebruiken en/of doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.
Isla Medic acute kruiden smaak 20 keelpastilles.
Isla Medic Acute Kruiden Keelpastilles beschermen en verzachten bij verkoudheids- en keelklachten zoals kriebelhoest en kortdurende heesheid. Daarnaast ondersteunen de pastilles bij uitgedroogde slijmvliezen in je mond- en keelholte en irritaties aan je stembanden.
Let op dit is een medisch hulpmiddel:
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing van dit product. De gebruiksaanwijzing bevat belangrijke informatie met betrekking tot hoe je een product moet gebruiken en/of doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.
Isla Mint 30 keelpastilles.
Isla pastilles met een lekkere smaak zijn te gebruiken bij kortdurende heesheid, kriebel in de keel (kriebelhoest), belasting van de stem door veelvuldig gebruik (zangers, sprekers, docenten etc.) of bij geïrriteerde stembanden door droge lucht (airco, verwarming). De werkzame bestanddelen van Isla pastilles leggen een beschermend laagje over de slijmvliezen in de mond- en keelholte waardoor deze tegen irritaties worden beschermd. Reeds geïrriteerde slijmvliezen kunnen door de weldadige werking van Isla pastilles sneller genezen.
Let op dit is een medisch hulpmiddel:
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing bij dit product. De gebruiksaanwijzing bevat belangrijke informatie met betrekking tot doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.
Isla Moos 30 keelpastilles.
Isla Moos Keelpastilles met een lekkere smaak zijn te gebruiken bij kortdurende heesheid, kriebel in de keel (kriebelhoest), belasting van de stem door veelvuldig gebruik (zangers, sprekers, docenten etc.) of een droge lucht (airco, verwarming). De pastilles verzorgen en beschermen de slijmvliezen in mond en de keel. De werkzame bestanddelen van Isla leggen een beschermend laagje over de slijmvliezen in de mond- en keelholte waardoor deze tegen irritaties worden beschermd. Reeds geïrriteerde slijmvliezen kunnen door de weldadige werking van Isla sneller genezen.
Let op dit is een medisch hulpmiddel:
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing bij dit product. De gebruiksaanwijzing bevat belangrijke informatie met betrekking tot doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.
Isla Moos 60 keelpastilles.
Isla Moos pastilles met een lekkere smaak zijn te gebruiken bij kortdurende heesheid, kriebel in de keel (kriebelhoest), belasting van de stem door veelvuldig gebruik (zangers, sprekers, docenten etc.) of bij geïrriteerde stembanden door droge lucht (airco, verwarming). De werkzame bestanddelen van Isla Moos pastilles leggen een beschermend laagje over de slijmvliezen in de mond- en keelholte waardoor deze tegen irritaties worden beschermd. Reeds geïrriteerde slijmvliezen kunnen door de weldadige werking van Isla Moos pastilles sneller genezen.
Let op dit is een medisch hulpmiddel:
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing bij dit product. De gebruiksaanwijzing bevat belangrijke informatie met betrekking tot doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.
Natterman Hoestdrank nacht voor alle hoest 150 ml.
Natterman Voor Alle Hoest Nacht bevat natuurlijke plantenextracten die specifiek verlichting geven en een verzachtend effect hebben op een droge en vastzittende hoest tijdens de nacht waardoor het hoesten tijdens de nacht als je in bed ligt minder wordt.
Natterman Voor Alle Hoest Nacht heeft een hydraterend effect en werkt verzachtend op elke hoest, maakt overtollig slijm los waardoor het makkelijker op te hoesten is.
Let op dit is een medisch hulpmiddel:
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing bij dit product. De gebruiksaanwijzing bevat belangrijke informatie met betrekking tot doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.
Natterman Hoestdrank voor alle hoest 180 ml.
Natterman hoestdrank voor droge en vastzittende hoest is zo samengesteld dat het slijmvlies in de bovenste luchtpijp gesmeerd, gehydrateerd en beschermd word, waardoor de irritatie afneemt en de hoestprikkel verdwijnt. Daarnaast maakt de hoestdrank het eventueel aanwezige slijm vloeibaarder waardoor het gemakkelijk kan worden op gehoest.
Let op dit is een medisch hulpmiddel:
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing bij dit product. De gebruiksaanwijzing bevat belangrijke informatie met betrekking tot doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.
Natterman Hoestdrank voor alle hoest kids 180 ml.
Natterman Voor Alle Hoest Kindersiroop is geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar. Door de samenstelling van de hoestdrank wordt de irritatie die de hoestprikkel veroorzaakt vermindert en het eventuele aanwezige slijm wordt vloeibaar gemaakt waardoor het gemakkelijker opgehoest kan worden. De hoestdrank heeft een aangename zwartebessen smaak.
Let op dit is een medisch hulpmiddel:
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing bij dit product. De gebruiksaanwijzing bevat belangrijke informatie met betrekking tot doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.
Natterman Bronchicum extra sterk 200 ml.
Natterman Bronchicum Extra Sterk Hoestsiroop werkt verlichtend en verzachtend bij droge hoestklachten. De hoestsiroop bevat codeïne dat een hoestprikkel dempende werking heeft en een kruidentincturen voor de verzachtende werking.
Natterman Bronchicum Hoestsiroop werkt verlichtend en verzachtend bij hoestklachten voor kinderen vanaf 12 jaar en voor volwassenen. De siroop onderdrukt de hoest. Bij de verpakking is een handig maatbekertje met deelstrepen toegevoegd om de dosering van 20 ml per keer juist af te kunnen meten. De werkzame stof in deze hoestsiroop is codeïne.
Let op dit is een medisch hulpmiddel:
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing bij dit product. De gebruiksaanwijzing bevat belangrijke informatie met betrekking tot doseringen, bijwerkingen en waarschuwingen.
Natterman Noscasan 20 dragees.
Natterman Noscasan bevat noscapinehydrochloride en is geschikt voor een droge- kriebel- of prikkelhoest. Dit product is niet geschikt als je moet hoesten om slijm op te hoesten. Natterman Noscasan is geschikt voor volwassenen en kinderen ouder dan 6 jaar.
Let op dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.